Onaylı İkinci El Araçlar

Otomap, onaylı ikinci el satışı ve sunduğu diğer tüm hizmetleri tek bir çatı altında toplamasıyla Türkiye’nin ilk ve tek markası olmasının yanı sıra, müşterilerine her zaman güvenli, samimi ve kaliteli hizmet vermektedir.

Kurumsal

Her bütçeye uygun marka ve modelde ikinci el aracı, müşterilerine güvenilir ve sorunsuz bir hizmet anlayışıyla sunan Otomap, sektöre "Onaylı İkinci El" tanımını getirmiş olmanın gururunu yaşamaktadır. İkinci el olarak satışını yaptığı tüm araçların eksper raporlarını, şeffaf ve doğru şekilde müşterilerine teslim etmekte, oluşabilecek sorunlarda sattığı araçların garantisini veren kurumsal bir marka olarak büyümesini sürdürmektedir.

Türkiye'deki ilk şubesini Bursa'da, şehrin köklü kurumlarından Şentürkler ile işbirliği yaparak açan Otomap, yeni şubeleri için çalışmalarını hızlandırarak, başta İstanbul, Ankara ve İzmir olmak üzere, farklı şehirlerde yapılanmasını büyütmeyi hedeflemektedir.

Her zaman müşterilerinin standartlarını yükseltmeyi ve kurumsal hayatta başarıya ulaşmalarını sağlamayı amaç edinen Otomap; kiralama süreçlerine hâkim ve sektörel tecrübesi olan uzman kadrosu ile müşterilerine onaylı ikinci el satışı, filo kiralama, satış sonrası hizmetleri, bakım onarım hizmetleri ve sigorta çözümleri sunmaktadır.

Onaylı ikinci el satışı ve sunduğu diğer tüm hizmetleri tek bir çatı altında toplamasıyla Türkiye’nin ilk ve tek markası olmasının yanı sıra, müşterilerine her zaman güvenli, samimi ve kaliteli hizmet vermektedir.

Misyon

İkinci el araç ihtiyaçlarına en uygun otomobilleri ve satış öncesi/sonrası en doğru hizmetleri sunarak, sektörün gelişimine katkı sağlamak.

Vizyon

İkinci el araç satışı ve filo kiralama hizmetlerinde, güvenilir ve öncü marka olmak.

Araçlar Aracımı Satıyorum Servis Randevu